Hakkımızda

Soğuk Hava Depo ve Cihaz İhtiyaçlarnızı Şekillendirelim.

Lazer Soğutma 1985 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mahmut UZUNOĞLU Tarafından Kurulan ve üretim konusu Soğuk Hava Depoları, Soğutma Cihazları, Ön Soğutma Sistemleri, Şoklama Odaları,Soğuk Su ve Buzlu Su Tankları, Çarpma Soğuk Oda Kapıları, Sürgülü Soğuk Oda Kapıları ayrıca standart kalınlıklarda kilitli sistem poliüretan panel imalatları olan tecrübeli güvenilir bir kuruluştur.

2000 yılında artan talepleri karşılamak üzere Firmamız Yazıbaşı /Torbalı mevkiinde 2000 m² si kapalı, 2000 m² si açık alana sahip yeni tesisimizin faaliyete geçmesiyle yıllık üretim kapasitemiz yükselmiştir.

Tecrubeli ve soğutma sektöründeki deneyimli personelimiz ile Türkiye de ve yurt dışında montaj ve servis hizmetleri sağlanmaktadır.

Şirketimiz Türkiye genelinde ve tüm dünyada gıda sektöründe soğuk hava depoları alanında faaliyet göstermektedir.1985’den bu yana ürünlerimizdeki kalite 7/24 saat servisimiz ve işimizin arkasında duruşumuz sayesinde çeyrek asırlık süre boyunca müşteri memnuniyetimizi koruduk.

Şirket politikamız müşterimizin standartları ve istekleri doğrultusunda iş planı tasarlayıp tekniker ve mühendislerimizle bilgi alışverişi sağlamaktır.

Çeyrek asırlık bu dilimde her gün daha da geliştirmek ve daha da iyisini yapmak üzere stratejisini belirleyen şirketimiz günümüzde tüm dünyaya açılan bir soğutma sanayi firması olarak üretimine devam etmektedir.

Türkiyede ortadoğu da ve dünyada ülkemizi temsilinde girdiğimiz ihaleleri kazanmış olup 30 yıllık bu dilimde avrupa da ve ortadoğu da gıda sektöründe önemli firmaların soğuk hava deposu tesislerini yapmış bulunmaktayız. Şirketimizin izlediği bu stratejide 30 yıl boyunca asla memnuniyetsizlik yaşatmamış olup geçen zaman boyunca şirketimiz başarılı bir yol çizmiştir.

Kuruluşumuzdan bu yana 7/24 saat Lazer Soğutma kalitesi ile hizmet sağlanmaktayız.